Muzyka to Dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i wszelkie życie.

O mnie

…Szeptem do mnie mów, mów szeptem, by nikt obcy twoich słow nie słyszał. I niech zamknie się nad nami cisza, w której już nie trzeba będzie wcale słów.

sł. Jacek Korczakowski, muz. Jerzy Abratowski

Cezary Górski – piano, Stanisław Kończewski – instrumenty perkusyjne, Zenon Kończewski – bas

Inspiracje…

W moim życiu w danym momencie, zawsze był ktoś dla mnie tak ważny, bym próbowała dogonić go myślami, czynami, cechami, pięknem. Bez inspiracji stoimy w miejscu i zbyt dużo czasu poświęcamy negacji zastanawiając się nad ludzkimi ułomnościami. Gdyby jednak wciąż dążyć do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie? Szukałam …., długo szukałam swojej drogi, muzyki, która mnie uszczęśliwia tak naprawdę, bo przecież każda ma w sobie wiele barw, piękna. Począwszy od poezji śpiewanej skończywszy na muzyce dixie podążałam, odkrywałam, badałam. Czasem bawiłam się w piosenkę, śpiewałam to co usłyszałam, tworzyłam własne wersje…, czy na pewno własne? Przecież sama nie stałam na scenie.

 

Muzyka to Dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i wszelkie życie.

Platon

Lęki …

Długo zastanawiałam się, czy nadejdzie moment, by stanąć na scenie tak zupełnie sama. Za mną tylko ukochany zespół, ale tu i teraz jestem tylko ja. Przeszywa mnie dreszcz. Nigdy przecież nie robiłam niczego innego lepiej niż to. Wiem, że potrafię, że mam te siłę, ale już dziś? Może to jest dobry moment, może dziś?

Komentarze nie są dostępne.